Výsledky – Běh na Posluchov 2023 |
||||||
2023-02-18 | ||||||
Muzi A | (11 / 11) | Čas | Za | |||
1. | Patr Harnoš | ELM Trade Kolín | 36:16 | |||
18:06 (18:06) | 18:10 (36:16) | |||||
2. | Zdeněk Krejčí | TJ Liga 100 Olomouc | 38:48 | +2:32 | ||
19:09 (19:09) | 19:39 (38:48) | |||||
3. | Tomáš Langer | Bys3caman | 39:40 | +3:24 | ||
19:26 (19:26) | 20:14 (39:40) | |||||
4. | Radim Derka | Přerov | 40:22 | +4:06 | ||
19:56 (19:56) | 20:26 (40:22) | |||||
5. | Pavel Kučera | Atletika Alojzov | 40:31 | +4:15 | ||
19:55 (19:55) | 20:36 (40:31) | |||||
6. | Michal Kobelka | Běháme Třebovou | 40:44 | +4:28 | ||
20:05 (20:05) | 20:39 (40:44) | |||||
7. | Jakub Vašut | TJ Liga 100 Olomouc | 42:00 | +5:44 | ||
20:59 (20:59) | 21:01 (42:00) | |||||
8. | Jiří Matoušek | TJ Liga 100 Olomouc | 43:23 | +7:07 | ||
21:23 (21:23) | 22:00 (43:23) | |||||
9. | Tomáš Krejčí | TJ Liga 100 Olomouc | 45:14 | +8:58 | ||
22:03 (22:03) | 23:11 (45:14) | |||||
10. | Marcela Bibrlová | Prostějov | 50:09 | +13:53 | ||
24:47 (24:47) | 25:22 (50:09) | |||||
11. | Miloslav Jedlička | TJ Liga 100 Olomouc | 51:47 | +15:31 | ||
25:20 (25:20) | 26:27 (51:47) | |||||
Muzi B | (15 / 15) | Čas | Za | |||
1. | Petr Kučera | Grymov | 36:56 | |||
18:04 (18:04) | 18:52 (36:56) | |||||
2. | Tomáš Kašpařík | SK Přerov | 39:53 | +2:57 | ||
19:39 (19:39) | 20:14 (39:53) | |||||
3. | Martin Frydrych | Líšna | 39:59 | +3:03 | ||
19:41 (19:41) | 20:18 (39:59) | |||||
4. | František Horna | Atletika Alojzov | 40:33 | +3:37 | ||
20:02 (20:02) | 20:31 (40:33) | |||||
5. | Martin Lorenc | TJ Liga 100 Olomouc | 40:57 | +4:01 | ||
20:28 (20:28) | 20:29 (40:57) | |||||
6. | Jan Kuchař | SDH Vojnice | 42:26 | +5:30 | ||
21:10 (21:10) | 21:16 (42:26) | |||||
7. | Adam Fritscher | TJ Liga 100 Olomouc | 43:49 | +6:53 | ||
22:08 (22:08) | 21:41 (43:49) | |||||
8. | Jan Chmela | Litovel | 44:31 | +7:35 | ||
21:54 (21:54) | 22:37 (44:31) | |||||
9. | Petr Ondryáš | TJ Liga 100 Olomouc | 47:22 | +10:26 | ||
23:18 (23:18) | 24:04 (47:22) | |||||
10. | Petr Hnát | Běžci z Rya | 48:43 | +11:47 | ||
23:21 (23:21) | 25:22 (48:43) | |||||
11. | Zdeněk Kolmaš | TJ Liga 100 Olomouc | 48:52 | +11:56 | ||
24:07 (24:07) | 24:45 (48:52) | |||||
12. | Jiří Jakeš | Eleven Head CST cyklolive | 49:50 | +12:54 | ||
24:10 (24:10) | 25:40 (49:50) | |||||
13. | Lukáš Grmela | MK Prostějov | 50:08 | +13:12 | ||
24:51 (24:51) | 25:17 (50:08) | |||||
14. | Petr Jnaků | TJ Liga 100 Olomouc | 53:09 | +16:13 | ||
27:18 (27:18) | 25:51 (53:09) | |||||
15. | Vít Lenhart | TJ Liga 100 Olomouc | 55:15 | +18:19 | ||
27:24 (27:24) | 27:51 (55:15) | |||||
Muzi C | (15 / 15) | Čas | Za | |||
1. | Vladimír Kučera | PSG Mechanix | 38:06 | |||
18:30 (18:30) | 19:36 (38:06) | |||||
2. | Jiří Zaoral | VSSV Čunín - Kouty | 40:08 | +2:02 | ||
19:47 (19:47) | 20:21 (40:08) | |||||
3. | Tomáš Kašpárek | PIVI team | 40:54 | +2:48 | ||
20:04 (20:04) | 20:50 (40:54) | |||||
4. | Tomáš Sedláček | Běháme Třebovou | 41:24 | +3:18 | ||
20:25 (20:25) | 20:59 (41:24) | |||||
5. | Jarda Martínek | TRISK Olomouc | 41:47 | +3:41 | ||
20:23 (20:23) | 21:24 (41:47) | |||||
6. | Petr Matějík | Cykloracing Olomouc | 41:54 | +3:48 | ||
20:55 (20:55) | 20:59 (41:54) | |||||
7. | Kamil Kruml | Spálené | 43:12 | +5:06 | ||
20:44 (20:44) | 22:28 (43:12) | |||||
8. | Mirek Kachyňa | Trisk | 46:12 | +8:06 | ||
22:36 (22:36) | 23:36 (46:12) | |||||
9. | Milan Holický | Pardubice | 47:02 | +8:56 | ||
23:24 (23:24) | 23:38 (47:02) | |||||
10. | Tomáš Velcl | PIVI team | 47:56 | +9:50 | ||
23:56 (23:56) | 24:00 (47:56) | |||||
11. | Kamil Kráčmar | PIVI team | 48:19 | +10:13 | ||
23:54 (23:54) | 24:25 (48:19) | |||||
12. | Ladislav Sás | SK Vyhlídka Šternberk | 48:29 | +10:23 | ||
23:45 (23:45) | 24:44 (48:29) | |||||
13. | Tomáš Rašner | KVS Olomouc | 50:59 | +12:53 | ||
24:02 (24:02) | 26:57 (50:59) | |||||
14. | Roman Šnajdar | Eleven Head CST Cyklolive | 52:36 | +14:30 | ||
26:16 (26:16) | 26:20 (52:36) | |||||
15. | Jiří Jaroš | Běžci z Rya | 52:59 | +14:53 | ||
26:13 (26:13) | 26:46 (52:59) | |||||
Muzi D | (9 / 9) | Čas | Za | |||
1. | Zbyněk Jelínek | TJ Liga 100 Olomouc | 44:03 | |||
21:48 (21:48) | 22:15 (44:03) | |||||
2. | Pavel Jína | TJ Liga 100 Olomouc | 44:10 | +0:07 | ||
21:50 (21:50) | 22:20 (44:10) | |||||
3. | Arnošt Muck | Hranice | 44:22 | +0:19 | ||
21:57 (21:57) | 22:25 (44:22) | |||||
4. | Ladislav Špacír | TJ Lokomotiva Břeclav | 47:38 | +3:35 | ||
23:27 (23:27) | 24:11 (47:38) | |||||
5. | Josef Bátěk | TJ Liga 100 Olomouc | 48:47 | +4:44 | ||
23:52 (23:52) | 24:55 (48:47) | |||||
6. | Bohuš Barbořák | TJ Liga 100 Olomouc | 53:57 | +9:54 | ||
27:15 (27:15) | 26:42 (53:57) | |||||
7. | Milan Novotný | TJ Liga 100 Olomouc | 55:00 | +10:57 | ||
27:12 (27:12) | 27:48 (55:00) | |||||
8. | Jaromír Bučík | Biatlon Halenkovice | 55:22 | +11:19 | ||
27:01 (27:01) | 28:21 (55:22) | |||||
9. | Peter Kosztyu | TJ Liga 100 Olomouc | 55:31 | +11:28 | ||
27:41 (27:41) | 27:50 (55:31) | |||||
Muzi E | (8 / 8) | Čas | Za | |||
1. | Jaroslav Lejsek | KESSY Plešovec | 48:14 | |||
24:00 (24:00) | 24:14 (48:14) | |||||
2. | Pavel Podešva | Běžci z Rya | 54:07 | +5:53 | ||
26:37 (26:37) | 27:30 (54:07) | |||||
3. | Vladimír Chytil | Všechovice | 54:47 | +6:33 | ||
27:27 (27:27) | 27:20 (54:47) | |||||
4. | Vlastimil Dedek | BK Olbramice | 56:13 | +7:59 | ||
27:44 (27:44) | 28:29 (56:13) | |||||
5. | Pavel Jašek | TJ Liga 100 Olomouc | 1:04:08 | +15:54 | ||
31:40 (31:40) | 32:28 (1:04:08) | |||||
6. | Jaromír Vaněk | TJ Liga 100 Olomouc | 1:07:52 | +19:38 | ||
32:45 (32:45) | 35:07 (1:07:52) | |||||
7. | Pavel Chrástek | AK Mikulčice | 1:10:24 | +22:10 | ||
34:48 (34:48) | 35:36 (1:10:24) | |||||
8. | Karel Pikal | KVS Olomouc | 1:11:12 | +22:58 | ||
34:42 (34:42) | 36:30 (1:11:12) | |||||
Zeny F | (6 / 6) | Čas | Za | |||
1. | Jitka Špičáková | TJ Liga 100 Olomouc | 19:11 | |||
9:40 (9:40) | 9:31 (19:11) | |||||
2. | Jana Fritscherová | TJ Liga 100 Olomouc | 20:16 | +1:05 | ||
10:06 (10:06) | 10:10 (20:16) | |||||
3. | Martina Holická | Pardubice | 21:56 | +2:45 | ||
11:00 (11:00) | 10:56 (21:56) | |||||
4. | Monika Začalová | TJ Liga 100 Olomouc | 22:32 | +3:21 | ||
10:52 (10:52) | 11:40 (22:32) | |||||
5. | Karolína Jedličková | TJ Liga 100 Olomouc | 23:58 | +4:47 | ||
12:02 (12:02) | 11:56 (23:58) | |||||
6. | Šárka Chumová | Olomouc | 29:07 | +9:56 | ||
14:36 (14:36) | 14:31 (29:07) | |||||
Zeny G | (8 / 8) | Čas | Za | |||
1. | Kateřina Ondrušík | AK Šternberk | 20:55 | |||
10:30 (10:30) | 10:25 (20:55) | |||||
2. | Simona Večeřová | Cykloracing team | 22:41 | +1:46 | ||
11:20 (11:20) | 11:21 (22:41) | |||||
3. | Lenka Chytilová | Jívová | 23:38 | +2:43 | ||
11:55 (11:55) | 11:43 (23:38) | |||||
4. | Linda Lorencová | 416031 | 23:48 | +2:53 | ||
11:50 (11:50) | 11:58 (23:48) | |||||
5. | Iva Podjuklová | SK Hranice | 24:21 | +3:26 | ||
11:53 (11:53) | 12:28 (24:21) | |||||
6. | Jana Valentová | Homeopatie Prostějov | 25:37 | +4:42 | ||
12:45 (12:45) | 12:52 (25:37) | |||||
7. | Lucie Kolmašová | TJ Liga 100 Olomouc | 25:52 | +4:57 | ||
13:09 (13:09) | 12:43 (25:52) | |||||
8. | Adrea Kráčmarová | PIVI team | 26:18 | +5:23 | ||
13:12 (13:12) | 13:06 (26:18) | |||||
Zeny H | (2 / 2) | Čas | Za | |||
1. | Petra Kamínková | Svatý Kopeček | 19:48 | |||
9:51 (9:51) | 9:57 (19:48) | |||||
2. | Simona Grulichová | Přerov | 23:05 | +3:17 | ||
11:32 (11:32) | 11:33 (23:05) | |||||
Juniori | (3 / 3) | Čas | Za | |||
1. | David Krov | AK Olomouc | 19:16 | |||
9:40 (9:40) | 9:36 (19:16) | |||||
2. | František Janků | TJ Liga 100 Olomouc | 23:51 | +4:35 | ||
12:00 (12:00) | 11:51 (23:51) | |||||
3. | Nikolas Cimprich | AK Olomouc | 29:18 | +10:02 | ||
14:40 (14:40) | 14:38 (29:18) | |||||
Juniorky | (2 / 2) | Čas | Za | |||
1. | Lucie Břenková | AK Olomouc - Jívová | 22:59 | |||
11:33 (11:33) | 11:26 (22:59) | |||||
2. | Denisa Rellová | Cyklosport RELLA | 26:06 | +3:07 | ||
13:41 (13:41) | 12:25 (26:06) | |||||
Muzi Open | (1 / 1) | Čas | Za | |||
1. | Petr Cimprich | Nordic Walking Olomouc | 23:27 | |||
12:28 (12:28) | 10:59 (23:27) |
Vytvořil(a) MeOS 3.7SD.1205 (RC1): 18.02.2023 12:34:08