Objednávka dresů: krátké elasťáky určitě, tričko a bunda zatím těsně pod čarou

21.6.2017

V rámci našich (ne)pravidelných objednávek běžeckých dresů šitých na míru přímo v klubových barvách budeme ještě v měsíci červnu objednávat zcela jistě krátké elasťáky - objednávka u jednoho druhu musí být vzhledem k šití dresů na zakázku minimálně v počtu od pěti kusů výše; elastické kraťasy jsou aktuálně na devíti kusech, takže jediný objednaný kousek navíc nás dělí od ještě nižší ceny. Pod čarou uskutečnění objednávky jsou zatím nejblíž trička a bundy (zatím po třech kusech) a dále tílka (zatím dvě objednávky. Pokud byste se chtěli k objednávce ještě přidat, ozvěte se Adamu Fritscherovi (ambo@email.cz, tel. 736 533 790). Ceník dresů naleznete zde. Neváhejte, další objednávka může být až za dlouho!

Ozvěny víkendu: triatleti na Basemanu a večerní Bruntál Romana Kováře

20.6.2017

Zatímco Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje si po nadmíru vydařeném zastavení ve Lhotě nad Moravou dává až nečekaně dlouhou (celé dva týdny, světe div se!) pauzu, běžecký svět se točí dál. Tentokrát svou procházku po něm začneme už ve středu a bude to špacír poněkud mokrý...

Více...
Chcete běžet Olomoucký 1/2maraton? Máme dvě volná čísla

20.6.2017

Pokud byste se ještě na poslední chvíli chtěli připojit k mase běžců, kteří se tuto sobotu (24. června) vydají na trať Mattoni 1/2Maratonu Olomouc, a nestihli jste si pořídit registraci, máme pro vás hned dvě možnosti to napravit. Naši běžečtí kamarádi Jiří Peřina (tel. 773 645 507) a Peter Daniška (tel. 776 634 356) bohužel nemohou z osobních důvodů startovat a nabízejí svá čísla prvním zájemcům, kteří se přihlásí. Podmínky osobní dohodou. Tak v sobotu večer hodně štěstí, milí půlmaratonci!

Ozvěny víkendu: veteránský bronz Pavla Jaška a brambory Oldy Adámka

13.6.2017

Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje oslavila minulou sobotu v Náměšti narozeniny Tomáše Rašnera, rušno bylo ale opět i na jiných běžeckých kolbištích. Tím asi nejzajímavějším byl atletický stadion v Hranicích, kde se konalo 51. mistrovství České republiky veteránů na dráze. Dvoučlenná minivýprava našeho klubu zde v konkurenci někdejších reprezentantů a skvělých borců vybojovala hned tři hodnotná umístění.

Více...
Ozvěny víkendu: v parku se běhalo pro charitu i s úsměvem

7.6.2017

Zatímco v předchozích týdnech se sběrači bodů do Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje mohli ve své snaze o jejich sklizeň rozkrájet, první červnový víkend jim přinesl úlevu, když se v rámci běželo pouze v pátek o oblíbené štěně. Přesto se opět našla velká spousta zajímavých závodů a ve výsledkových listinách dvou z nich figurovali na čelních místech i naši členové.

Více...