Ozvěny (nejen) víkendu: setkání na Stelviu a triatleti v Babicích

Ohlédnutí za uplynulým víkendem, který mimo jiné přinesl skvělý návrat dvacítky v Bělkovicích do seriálu Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje, začněme tentokrát ještě o pár týdnů zpět. To se v legendárním průsmyku Passo dello Stelvio v italské části Alp zcela náhodně potkali na cyklistickém "výletě" naši kamarádi a členové Ligy 100 Pepa Vozňák, Jitka Fojtková a Jana Václavková spolu s dalšími borci. Nedaleko od nich navíc pilovali formu třeba i bráchové Krejčí a další známé osobnosti ze středomoravských běžeckých pelotonů. Tak ať vyježděná forma vydrží!

Nastoupané kilometry mohli někteří účastníci setkání v nebesích využít právě minulou neděli na oblíbeném Triatlonu Babice Šternberk. Půl kilometru plavání, dvacítku na kole a běžeckou pětku si vyzkoušelo i několik našich členů a vůbec ne se špatnými výsledky. Nejvýše se dostala Jitka Fojtková (že by následky Stelvia?), celkově pátá mezi všemi ženami s časem 1:16:22. Na šestou příčku mezi muži do 30 let to dotáhl Zdeněk Krejčí (1:07:59), devátý v nabité kategorii třicátníků byl Stanislav Krajča (1:08:18) a hned o místo za ním Tomáš Krejčí (1:10:16). Ale hlavně se nikdo neutopil, nerozbil na kole ani nezkolaboval v závěrečném běhu, takže se můžeme těšit na (nejen) jejich výkony při dalších triatlonech.:-)

Podařil se vám dobrý běžecký výsledek a chcete se jím oprávněně pochlubit? Pak napište na e-mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it a my se rádi pochlubíme i za vás. A pamatujte: žádný běžecký výkon není špatný!